نیم پلی استر براق و مات چوب واکو

نیم پلی استر براق و مات چوب واکو

نیم پلی استر براق

مشخصات فنی

 این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط جوی و محیطی از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام ، چسبندگی و براقیت عالی ، مقاوم در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و براق بر روی سطوح اعمال می گردد ابتدا به سطوح مورد نظر بتونه فوری و یا سیلر فوری زده و سنباده زده سپس نیم پلی استر براق را با نسبت ( 10 حجم نیم پلی استر و یک حجم هاردنر نیم پلی استر) مخلوط نموده و بوسیله قلم مو یا پیستوله استفاده نمایید.

 انبار داری : در محیط سرپوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

نیم پلی استر مات

مشخصات فنی

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب و هوایی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است. از ویژگیهای این محصول خشک شدن سریع ، دوام چسبندگی و مقاومت سایش و ضربه و مات بودن آن است کاربرد و روش استفاده به عنوان لاک مقاوم در برابر سایش و ضربه و جهت ایجاد سطح مات برای سطوح اعمال می گردد ابتدا بایستی سطح با استفاده از بتونه فوری و سیلر فوری آماده شده و سنباده زده شود و پس از تمیز کردن سطح مورد نظر نیم پلی استر مات را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطح مورد نظر اعمال نمایید.

 انبار داری : در محیط سر پوشیده ، خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود.

 

مشخصات فنی:

این محصول بر پایه الکید رزین و اوره فرمالدئید برای کلیه شرایط آب هوایی و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. از ویژگی های این محصول خشک شدن سریع ، دوام، چسبندگی ، براقیت و مقاومت در برابر سایش و ضربه می باشد کاربرد و روش استفاده به عنوان رنگ نهایی و براق و مقاوم در برابر ضربه و سایش بر روی سطوح اعمال می گردد.

 

 جهت استفاده رنگ نیم پلی استر  را با 10 درصد هاردنر نیم پلی استر مخلوط نموده و بر روی سطحی که قبلا آماده شده و عاری از گرد و غبار و چربی می باشد بوسیله قلم مو و یا پیستوله اعمال می گردد.

 انبار داری : در محیط سر پوشیده و خشک و دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری شود .